O designie

Trwa mój zachwyt nad desingnem. Szczególnie cenię rzeczy dogłębnie przemyślane i proste. Których design nie przeszkadza w ich użykowaniu! Jak często spotykam w interncie projekty opakowań które, choć bardzo dobre, tak bardze przeszkadzają w ‘odbiorze’ produktu (przez odbiór mam na myśli ten moment kiedy na niego spojrzymy i już wiadamo do czego to jest, jak użyć). Choćby ostatnio widziałem projekt maseczek na twarz, nie potrafię jednak podać szczegółów, których opakowania tak ładne, że przyćmiły produkt i zajeło mi chwilę zanim udało mi się odkryć co zawierają.

 

Opakowania JAN BARBA

Szczególnie ważna jest dla nas design opakowań i nadruków. Mimo początkowych trudności w końcu udało nam się znaleźć drukarnie która staneła na wyskości zadania i nadruki wykonała pierwszorzędnie! Są przyjemne w dotyku, lekko wypukłe i co najważniejsze trwałe. Takie początkowe problemy, normalne na takim etapie, zawsze wiele uczą. I tak nagle staliśmy się ekspertami od rodzajów nadruków na szkle, ich trwałości i dostępności.

Processed with VSCO

Najważniejsze że krem B w końcu zyskał oprawę godną jego zawartości! I z tego najbardziej jestem zadowolony.

 

O designie za 4 zł

Dzisiaj w Tigerze udało nam się zdobyć złote spinki, które tak pieknie się prezentują za nowych zdjęciach. Są najlepszym dowodem na to że dobry design można spotkać wszędzie. A najważniejsze aby wywoływał pozytywne emocje i nobilitował osobę ktora go używa.

 

Właśnie usilnie pracujemy nad elementami opakowania, które już niedługo ujrzą światło dzienne 🙂