Niech Żyją Dziewczyny! 2

W sobotę 10-lutego mieliśmy przyjemność wziąć udział w wydarzeniu organizowanym przez magazyn Zwykle Życie „Niech Żyją Dziewczyny!”. Była to druga edycja (pierwsza miała miejsce w lipcu 2017 roku) i mamy nadzieję, że kolejna jest już w planach. 🙂

NŻD! odbyło się w pięknym XIX-wiecznym gmachu Państwowego Muzeum Etnograficznego w Warszawie przy ulicy Kredytowej 1. Przyjemnie było spędzić cały dzień pracy w przestronnych i jasnych wnętrzach Muzeum. Zachęcamy każdego do zawitania w jego progi.

Czas (i systematyczność) spędzany, na podobnych wydarzeniach, zdecydowanie działa na naszą korzyść, ponieważ wraz z jego upływem zyskujemy coraz to nowych, znajomych rzemieślników. Tym samym od początku – od zdecydowania się na udział, wiemy, że nie znajdujemy się w obcym dla nas środowisku a wśród życzliwych nam koleżanek i kolegów. Nie da się tego porównać z typową relacją między współpracownikami w jakiejkolwiek firmie, chyba po prostu zdążymy się za sobą stęsknić.

Bardzo miło było spotkać organizatorów – ekipę Zwykłego Życia oraz współwystawców Paulinę i Olę z G’rls, Monikę z Maison Fragile, Ewelinę i Martę z Pun, Tosię i Anię z Fenka, Asię i Agnieszkę ze Slou jak również poznać zupełnie nowe osoby, których pracę obserwujemy, najczęściej na popularnym Instagramie.

W sobotę miał również miejsce nasz debiut jako prowadzących warsztaty. Temat dotyczył podstawowej wiedzy z zakresu olejków eterycznych. Dziękujemy wszystkim Uczestniczkom oraz Zwykłemu Życiu za możliwość zdobycia nowego doświadczenia w ramach ich wydarzenia. Mamy nadzieję, że przygotowana przez nas wiedza przyda się w codziennym życiu i być może obudzi nową pasję.

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym, miło było Was spotkać! A już w ogóle serce rośnie, kiedy do nas wracacie.

Fragment naszej „wystawki”Pun - niepowtarzalna biżuteriaFenek i Zosia od AniPrzygotowywanie własnego peelingu do ciałaBartek i Marta podczas warsztatówPiotrekMarta