Otwarcie JEJU w Warszawie / Mokotowska 71

Krakowski butik kosmetyczny – JEJU w zeszłym tygodniu otworzył swój salon w Warszawie. Biorąc pod uwagę, to jak Mania i Roksana wspaniale prowadzą swój biznes oraz jak ciekawe i inspirujące osoby gromadzą wokół jego idei, możemy śmiało stwierdzić, że otwarcie to było nieuniknione.

Warszawskie JEJU mieści się przy ulicy Mokotowskiej 71, tej części ulicy bliżej Placu Trzech Krzyży, w sąsiedztwie znanych marek. Warto zaznaczyć, że ulica Mokotowska jest jedną z naszych ulubionych ulic na spacery. Cenimy ją zwłaszcza za architekturę, połączenie Placu Trzech Krzyży oraz Zbawiciela i bliskość do miejsc w stolicy, w których dobrze się czujemy. Warto przejść się Mokotowską, patrząc niemal w niebo, tak żeby podziwiać tamtejsze kamienice.

Podobnie jak w swoim krakowskim odpowiedniku, JEJU posiada bardzo „dziewczyński” wystrój, tym razem różowo – czerwony, oraz obowiązkowo miejsce na rozmowy, które (nie chwaląc się) ochrzciliśmy, prowadząc warsztaty na temat olejków eterycznych. Areta, Daria, Ula i Zosia (przy której nie mogło zabraknąć Wieśki!) stworzyły pięknie pachnące sera o zróżnicowanym działaniu i właściwościach aromaterapeutycznych. Osobiście czuliśmy się bardzo zainspirowani wspólnym tworzeniem i mamy nadzieję, że Dziewczynom towarzyszyły podobne odczucia. Cieszymy się także ze spotkania z Sebastianem i Szymonem – założycielami marki Purite, mamy tylko nadzieję, że następnym razem nie spóźnią się na wykład. 😉

(na blogu Darii – Ekocentryczka, możecie przeczytać relację z wydarzenia)

Ze swojej strony zapraszamy Was do JEJU, również dlatego, że znajdziecie tam nasze kosmetyki.