ZAKUP DO WŁASNEGO OPAKOWANIA

Jak to działa?

Możesz kupić kosmetyk do własnego opakowania w naszym sklepie stacjonarnym w Warszawie. Aktualną dostępność kosmetyków w wersji zero waste możesz sprawdzić pisząc na adres e-mail: hello@janbarba.com lub kontaktując się z nami przez Facebooka / Instagrama.

Nie zawsze, wszystkie kosmetyki w tej wersji, są dostępne od razu, ponieważ mogły zostać wyprzedane a my nie zdążyliśmy uzupełnić stanów. Jest tak, ponieważ kosmetyki do zakupu do własnego opakowania, odkładamy przy każdej produkcji danego kosmetyku.

Jeśli jesteś spoza Warszawy: możesz złożyć zamówienie i wysłać nam swoje opakowania. Napisz do nas na e-mail: hello@janbarba.com, ustalimy szczegóły.

W tym przypadku doliczamy koszt wysyłki zamówionych kosmetyków taki, jak w przypadku regularnego zamówienia.

* przyjmujemy wyłącznie opakowania szklane i czyste

 • cennik

  Tonik Ziołowy (10 ml) - 3,10 zł

  Serum Oczy i Usta (5 ml) - 36 zł

  Serum Anty - UVA/B (10 ml) - 27,33 zł

  Gel (5 ml) - 5,20 zł

  Bioelixir R (5 ml) - 17 zł

  Bioelixir M (5 ml) - 13,60 zł

  Bioelixir A (5 ml) - 20,33 zł

  B Krem (5 ml) - 5,20 zł

  Peeling Enzymatyczny (10 ml) - 8,40 zł

  Żel Myjący do Twarzy (10 ml) - 6,20 zł

ZWROT OPAKOWAŃ

Lubimy nasze ciemnofioletowe szklane opakowania! Bardzo.
Zgadzamy się z tym, że “są za ładne żeby je wyrzucać”.
Jesteśmy społecznie odpowiedzialni.
~
Otrzymane opakowania oczyszczamy i wykorzystujemy ponownie.

Opakowania po kosmetykach Jan Barba* możesz nam odesłać, przekazać na targach lub oddać w naszym sklepie w Warszawie. Powinny być wstępnie oczyszczone – przepłukane.

W zamian, przy kolejnym zakupie, oferujemy:

darmową wysyłkę na terenie Polski (przy odesłaniu opakowań)
1-2 opakowania 5% rabat
od 3 opakowań 10% rabat 

Po otrzymaniu przesyłki z opakowaniami, na podany w przesyłce adres e-mail, wyślemy unikalny kod ze zniżką, do wykorzystania na cały koszyk, przy kolejnym zakupie.

W przypadku gdy spotkamy się w naszym sklepie lub na targach, zniżka zostanie po prostu odliczona od zakupu. 🙂

Prosimy o odpowiednie zabezpieczenie opakowań do wysyłki np. starymi gazetami.

Promocje nie łączą się.

Adres do wysyłki:

Jan Barba – Bartosz Puzio
Cybulice Małe, ul. Wesoła 37
05-152 Czosnów

Wszelkie pytania prosimy kierować na hello@janbarba.com

*na potrzeby sklepu zero waste, oraz innych naszych projektów, przyjmujemy również szklane opakowania kosmetyczne po kosmetykach z innych firm; warunkiem jest, aby dało się je wykorzystać ponownie – muszą być pozbawione etykiet oraz nadruków (!). Powinny być także oczyszczone z poprzedniej zawartości. Za nie, niezależnie od ilości, przysługuje rabat 5%.

Wszystkie nasze produkty są zapakowanie w najwyższej jakości szklane pojemniczki, które sprowadzamy z Holandii.

Używamy tylko i wyłącznie ciemnofioletowego szkła. Jest ono gwarancją, że otrzymujecie produkt kompletny który na każdym etapie jest chroniony, od upraw bio, nierafinowanych i zimno tłoczonych olei, poprzez produkcję i autorskie metody ekstrakcji ziołowych esencji, aż do zapakowania i trafienia na Waszą półkę. Chcemy być pewni że żaden element, żaden składnik nam nie umknie, bez kompromisu, bez chodzenia na skróty. Dlatego przykładamy do opakowania tak wielką uwagę.

Długo szukaliśmy odpowiednich opakowań dla naszych produktów, kontaktując się z producentami w Polsce, Włoszech i Holandii. Szukając minimalizmu, jakości, wspólnych idei w naszym i ich działaniu. Po miesiącach żmudnych poszukiwań trafiliśmy na producentów opakowań z ciemnofioletowego szkła. Firma pracowała nad kolorem szkła przez 7 lat, w małej, manufakturze na Słowenii, produkując każdą butelkę ręcznie. Ostatecznie wprowadzając gotowy produkt w 1991 r.

Ciemnofioletowe szkło dostarcza niezrównanej ochrony dla zawartości. Jego tajemnica polega na długości światła, które przenika przez szkło (720 – 770 Bio herz) trwale aktywując i energetyzując strukturę molekularną i właściwości zdrowotne przetrzymywanej substancji.