PORADA KOSMETOLOG

W przypadku pytań o dobór odpowiedniej pielęgnacji z naszej oferty zachęcamy do kontaktu z Pauliną, która jest kosmetologiem

Email: paulina@janbarba.com

 

Pebelle, czyli Paulina Barczak, lat 33. Dla znajomych Paula. Studia kosmetologiczne stały się owocem wielu lat zmagań z problemami z jej cerą. Dziś może się pochwalić dyplomem licencjackim Wyższej Szkoły Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia na warszawskim Podwalu oraz niemal dekadą doświadczenia w zawodzie. Dziesiątki klientek, spośród których naście zaprzyjaźnionych już do końca świata.

Paula, po wielu latach zgłębiania wiedzy kosmetologicznej, wyznaje teorię, iż zdrowa piękna skóra rodzi się jednak głównie w psychice (później podczas snu i w kuchni). Dlatego ogromnymi krokami zbliża się do obrony dyplomu magisterskiego z psychologii, żeby mieć wiarygodną podwalinę do dalszego głoszenia tego poglądu. Aktualnie jej największym marzeniem jest stworzenie nurtu 'psychokosmetologii'.

Podczas codziennej pracy - każda skóra przybyła do Pauli z właścicielem traktowana jest indywidualnie! W czasie organoleptycznej (z wyłączeniem smakowej ;)) analizy skóry, właściciel jest skrupulatnie odpytany o tryb pracy i życia, co - jak często - ile je, jakich - ilu - w jaki sposób kupuje i używa kosmetyków. Dlatego dobór zabiegów plus doradztwo kosmetyków są bardzo różnorodne. Zależne od skóry i jej właściciela.

Kosmetologia jest dla niej bardzo obszerną i fascynującą nauką, zakrawającą nawet o medycynę, dietetykę czy sport. Nie zamyka się na jedną dziedzinę kosmetyki, wiedzę w tym zawodzie trzeba zgłębiać niczym w zawodzie lekarza - na bieżąco.

Zwraca szczególną uwagę na składy INCI kosmetyków, te obco brzmiące dla wielu składniki decydują o jakości produktu, a nie ich cena!

Mówi o sobie:

"Bogata w skórne doświadczenia, przemieniona w łabędzia, z poziomem empatii wyższym niż przeciętny - Mam MISJĘ! Niczym Wonder Woman muszę pomóc innym dziewczynom odzyskać pewność siebie."

Uwaga! Wybieramy się na urlop 14-22.01.2018, wszystkie zamówienia złożone w tym terminie zostaną zrealizowane po powrocie. Zamknij