SKLEP ZERO WASTE

w zgodzie z naszą fiozofią

W tej chwili jest to projekt eksperymentalny, dostępny wyłącznie w Warszawie (dzięki uprzejmości Plantarium), skierowany do osób, które prowadzą tryb życia zgodny z filozofią zero waste oraz do tych, które chcą kupić nietypową ilość kosmetyku a której my nie oferujemy np. na próbkę, czy w podróż. Jeżeli projekt się sprawdzi, będziemy pracować nad jego rozszerzeniem.

Każde zamówienie będzie traktowane jak zamówienie specjalne, dopasowane pod konkretne potrzeby kupującego i wykonane na zamówienie.

jak to działa?

1. Złóż zamówienie na e-mail: marta@janbarba.com na interesujące Cię kosmetyki.

* ilość kosmetyku wybrana przy zamówieniu stanowi o jego pojemności np. Tonik Ziołowy, który sprzedajmy w wersji 10 ml w ilości 3 będzie miał pojemność 30 ml

2. Wspólnie ustalimy, datę zostawienia opakowania w Plantarium, oraz odbioru gotowego kosmetyku. Preferowane przez nas dni odbioru oraz dostawy, to piątek oraz sobota, jednakże zdarzają się wyjątki.

** przyjmujemy wyłącznie opakowania szklane i czyste.

3. Podamy Ci dane do przelewu bądź do szybkiej płatności przez PayPal lub Przelewy24.

 • cennik

  Tonik Ziołowy (10 ml) - 2,60 zł

  Serum Oczy i Usta (5 ml) - 29,50 zł

  Krem do Ust (5 ml) - 16,50 zł

  Gel (5 ml) - 5,30 zł

  Bioelixir R (5 ml) - 14,24 zł

  Bioelixir M (5 ml) - 10,50 zł

  Bioelixir A (5 ml) - 16,84 zł

  B Krem (5 ml) - 4,30 zł

  Peeling Enzymatyczny (10 ml) - 6,80 zł

ZWROT OPAKOWAŃ

jak dokonać zwrotu

Lubimy nasze ciemnofioletowe szklane opakowania! Bardzo.
Zgadzamy się z tym, że „są za ładne żeby je wyrzucać”.
Jesteśmy społecznie odpowiedzialni, popieramy recykling i upcykling.

Dlatego mamy dla Was propozycję. Możecie odesłać nam opakowania po swoich produktach Jan Barba (bądź przekazać je na targach).

Wiemy, że wymaga to wysiłku (trzeba zapakować, udać się na pocztę itd.) dlatego w zamian, przy kolejnym zakupie, oferujemy:

darmową wysyłkę na terenie Polski
1-2 opakowania 5% rabat
3-5 opakowań 10% rabat 

Po otrzymaniu przesyłki z opakowaniami, na podany w przesyłce adres email, wyślemy unikalny kod ze zniżką, do wykorzystania na cały koszyk, przy kolejnym zakupie.

W przypadku gdy spotkamy się na targach, zniżka zostanie po prostu odliczona od zakupu. 🙂

Prosimy o odpowiednie zabezpieczenie opakowań przy wysyłce np. starymi gazetami.

Promocje nie łączą się.

Adres do wysyłki:

Jan Barba – Bartosz Puzio
Cybulice Małe, ul. Wesoła 37
05-152 Czosnów

Wszelkie pytania prosimy kierować na marta@janbarba.com

stacjonarnie

Możecie zwrócić buteleczki także stacjonarnie w Krakowie – JEJU, w Warszawie – Plantarium, Cloudmine i w Poznaniu – Mania Mineral & Organic Cosmetics.

W zamian dostaniecie na miejscu kartę rabatową do wykorzystania podczas kolejnych zakupów naszych kosmetyków.

1 buteleczka = 1 pieczątka = 3 zł

Maksymalnie można zebrać 10 pieczątek = 30 zł.

Każdą pieczątkę można wykorzystać jeden raz, w dowolnym momencie, to znaczy, że nie trzeba czekać do uzbierania 10 pieczątek.

wyjątkowe szkło

Wszystkie nasze produkty są zapakowanie w najwyższej jakości szklane pojemniczki, które sprowadzamy z Holandii.

Używamy tylko i wyłącznie ciemnofioletowego szkła. Jest ono gwarancją, że otrzymujecie produkt kompletny który na każdym etapie jest chroniony, od upraw bio, nierafinowanych i zimno tłoczonych olei, poprzez produkcję i autorskie metody ekstrakcji ziołowych esencji, aż do zapakowania i trafienia na Waszą półkę. Chcemy być pewni że żaden element, żaden składnik nam nie umknie, bez kompromisu, bez chodzenia na skróty. Dlatego przykładamy do opakowania tak wielką uwagę.

Długo szukaliśmy odpowiednich opakowań dla naszych produktów, kontaktując się z producentami w Polsce, Włoszech i Holandii. Szukając minimalizmu, jakości, wspólnych idei w naszym i ich działaniu. Po miesiącach żmudnych poszukiwań trafiliśmy na producentów opakowań z ciemnofioletowego szkła. Firma pracowała nad kolorem szkła przez 7 lat, w małej, manufakturze na Słowenii, produkując każdą butelkę ręcznie. Ostatecznie wprowadzając gotowy produkt w 1991 r.

Ciemnofioletowe szkło dostarcza niezrównanej ochrony dla zawartości. Jego tajemnica polega na długości światła, które przenika przez szkło (720 – 770 Bio herz) trwale aktywując i energetyzując strukturę molekularną i właściwości zdrowotne przetrzymywanej substancji.

drobne zmiany na stronie - strona główna stała się stroną sklepu :-) Zamknij