ZERO WASTE

TRZY SŁOWA O SZKLE

Wszystkie nasze produkty są zapakowanie w najwyższej jakości szklane pojemniczki, które sprowadzamy z Holandii.

Używamy tylko i wyłącznie ciemnofioletowego szkła. Jest ono gwarancją, że otrzymujecie Państwo produkt kompletny który na każdym etapie jest chroniony, od upraw bio, nierafinowanych i zimno tłoczonych olei, poprzez produkcję i autorskie metody ekstrakcji ziołowych esencji, aż do zapakowania i trafienia na Państwa półkę. Chcemy być pewni że żaden element, żaden składnik nam nie umknie, bez kompromisu, bez chodzenia na skróty. Dlatego przykładamy do opakowania tak wielką uwagę.

Długo szukaliśmy odpowiednich opakowań dla naszych produktów, kontaktując się z producentami w Polsce, Włoszech i Holandii. Szukając minimalizmu, jakości, wspólnych idei w naszym i ich działaniu. Po miesiącach żmudnych poszukiwań trafiliśmy na producentów opakowań z ciemnofioletowego szkła. Firma pracowała nad kolorem szkła przez 7 lat, w małej, manufakturze na Słowenii, produkując każdą butelkę ręcznie. Ostatecznie wprowadzając gotowy produkt w 1991 r.

Ciemnofioletowe szkło dostarcza niezrównanej ochrony dla zawartości. Jego tajemnica polega na długości światła, które przenika przez szkło (720 – 770 Bio herz) trwale aktywując i energetyzując strukturę molekularną i właściwości zdrowotne przetrzymywanej substancji.

ZASADY

Lubimy nasze ciemnofioletowe szklane opakowania! Bardzo.

Zgadzamy się z tym, że "są za ładne żeby je wyrzucać".

Jesteśmy społecznie odpowiedzialni, popieramy recykling i upcykling.

Dlatego mamy dla Was propozycję. Możecie odesłać nam opakowania po swoich produktach Jan Barba (bądź przekazać je na targach).

Wiemy, że wymaga to wysiłku (trzeba zapakować, udać się na pocztę itd.) dlatego w zamian, przy kolejnym zakupie, oferujemy:

darmową wysyłkę na terenie Polski
1-2 opakowania 5% rabat
3-5 opakowań 10% rabat
5+ opakowań 15% rabat


Po otrzymaniu przesyłki z opakowaniami, na podany w przesyłce adres email, wyślemy unikalny kod ze zniżką, do wykorzystania na cały koszyk, przy kolejnym zakupie.

W przypadku gdy spotkamy się na targach, zniżka zostanie po prostu odliczona od zakupu. 🙂

Prosimy o odpowiednie zabezpieczenie opakowań przy wysyłce np. starymi gazetami.

Promocje nie łączą się.

Adres do wysyłki:

Jan Barba - Bartosz Puzio
Cybulice Małe, ul. Wesoła 37
05-152 Czosnów

Wszelkie pytania prosimy kierować na marta@janbarba.com

STACJONARNIE

Możecie zwrócić buteleczki także stacjonarnie w Krakowie - JEJU, w Warszawie - Plantarium i w Poznaniu - Mania Mineral & Organic Cosmetics.

W zamian dostaniecie na miejscu kartę rabatową do wykorzystania podczas kolejnych zakupów naszych kosmetyków.

1 buteleczka = 1 pieczątka = 3 zł

Maksymalnie można zebrać 10 pieczątek = 30 zł.

Każdą pieczątkę można wykorzystać jeden raz, w dowolnym momencie, to znaczy, że nie trzeba czekać do uzbierania 10 pieczątek.

UWAGA! zamówienia, które mają dotrzeć przed Świętami przyjmujemy do 16.12 włącznie Zamknij