Kosmetyki

Nasze receptury powstają w oparciu o tradycyjną wiedzę z książek zielarskich i artykuły naukowe. Jesteśmy zwolennikami minimalizmu kosmetycznego – dlatego nasza oferta jest wąska. Kosmetyki można ze sobą łączyć i dostosowywać do aktualnych potrzeb skóry. Chociaż nasze kosmetyki są kompletne i przemyślane w momencie, gdy prezentujemy je naszym Klientom, gdy pojawiają się nowe informacje, albo sposobność stworzenia lepszego opakowania – aktualizujemy je. 

Kosmetyki powstają w naszym laboratorium, które znajduje się w Cybulicach Małych – około 37 km od Warszawy. Następnie przyjeżdżają do naszego sklepu, który znajduje się na ulicy Kopernika 25 w Warszawie, skąd wyruszają do Klientów.

Kosmetyki powstają w małych partiach.

Zanim dany kosmetyk, pojawi się w naszej ofercie, jest poddany wymaganym przez prawo badaniom. Poza tym, każda partia kosmetyku przechodzi badania mikrobiologiczne w zewnętrznym laboratorium.

Szklane opakowania po kosmetykach oraz perfumach podlegają zwrotowi, przywracamy je do obiegu. Cały czas pracujemy nad tym, żeby nasza działalność generowała jak najmniej odpadów i żeby jak najwięcej dało się, z naszych opakowań, przywrócić ponownie do obiegu, odzyskać, albo wyrzucić bez szkody dla środowiska (stąd część opakowań jest papierowa). 

wegańskie

wegetariańskie