ZAKUP DO WŁASNEGO OPAKOWANIA

W tej chwili jest to projekt stacjonarnie dostępny wyłącznie w Warszawie, skierowany do osób, które prowadzą tryb życia zgodny z filozofią zero waste oraz do tych, które chcą kupić nietypową ilość kosmetyku a której my nie oferujemy np. na próbkę, czy w podróż.

Każde zamówienie będzie traktowane jak zamówienie specjalne, dopasowane pod konkretne potrzeby kupującego i wykonane na zlecenie.

Jak to działa?

Możesz kupić kosmetyk do własnego opakowania w naszym sklepie stacjonarnym w Warszawie. Aktualną dostępność kosmetyków w wersji zero waste możesz sprawdzić pisząc na adres e-mail: hello@janbarba.com lub kontaktując się z nami przez Facebooka / Instagrama.

Nie zawsze, wszystkie kosmetyki w tej wersji, są dostępne od razu, ponieważ mogły zostać wyprzedane a my nie zdążyliśmy uzupełnić stanów. Jest tak, ponieważ kosmetyki do zakupu do własnego opakowania, odkładamy przy każdej produkcji danego kosmetyku.

Jeśli jesteś spoza Warszawy: możesz złożyć zamówienie i wysłać nam swoje opakowania. Napisz do nas na e-mail: hello@janbarba.com, ustalimy szczegóły.

W tym przypadku doliczamy koszt wysyłki zamówionych kosmetyków taki, jak w przypadku regularnego zamówienia.

* przyjmujemy wyłącznie opakowania szklane i czyste

 • cennik

  Tonik Ziołowy (10 ml) - 3,10 zł

  Serum Oczy i Usta (5 ml) - 36 zł

  Serum Anty - UVA/B (10 ml) - 27,33 zł

  Gel (5 ml) - 5,20 zł

  Bioelixir R (5 ml) - 17 zł

  Bioelixir M (5 ml) - 13,60 zł

  Bioelixir A (5 ml) - 20,33 zł

  B Krem (5 ml) - 5,20 zł

  Peeling Enzymatyczny (10 ml) - 8,40 zł

  Żel Myjący do Twarzy (10 ml) - 6,20 zł

ZWROT OPAKOWAŃ

Lubimy nasze ciemnofioletowe szklane opakowania! Bardzo.
Zgadzamy się z tym, że “są za ładne żeby je wyrzucać”.
Jesteśmy społecznie odpowiedzialni.
~
Otrzymane opakowania oczyszczamy i wykorzystujemy ponownie.

Opakowania po kosmetykach Jan Barba* możesz nam odesłać, przekazać na targach lub oddać w naszym sklepie w Warszawie. Powinny być wstępnie oczyszczone – przepłukane.

W zamian, przy kolejnym zakupie, oferujemy:

darmową wysyłkę na terenie Polski (przy odesłaniu opakowań)
1-2 opakowania 5% rabat
od 3 opakowań 10% rabat 

Jeśli zdecydujesz się na wysyłkę i wiesz, że niebawem złożysz kolejne zamówienie na nasze kosmetyki, mamy prośbę – zbierz minimum 6 opakowań. Tak, żeby jak najwięcej, wysłać w jednej paczce. Jeśli masz ich mniej, odezwij się do nas, podamy Ci sposób, jak otrzymać rabat przed wysyłką, tak, żeby później wszystkie opakowania wysłać zbiorczo. Będziemy mieć tylko jedną prośbę – o to, aby zostały u Ciebie w domu jeszcze chwilę, do czasu uzbierania większej ilości.

Po otrzymaniu przesyłki z opakowaniami, na podany w przesyłce adres e-mail, wyślemy unikalny kod ze zniżką, do wykorzystania na cały koszyk, przy kolejnym zakupie.

W przypadku gdy spotkamy się w naszym sklepie lub na targach, zniżka zostanie po prostu odliczona od zakupu. 🙂

Prosimy o odpowiednie zabezpieczenie opakowań do wysyłki np. starymi gazetami.

Promocje nie łączą się.

Adres do wysyłki:

Jan Barba – Bartosz Puzio
Cybulice Małe, ul. Wesoła 37
05-152 Czosnów

Wszelkie pytania prosimy kierować na hello@janbarba.com

*na potrzeby sklepu zero waste, oraz innych naszych projektów, przyjmujemy również szklane opakowania kosmetyczne po kosmetykach z innych firm; warunkiem jest, aby dało się je wykorzystać ponownie – muszą być pozbawione etykiet oraz nadruków (!). Powinny być także oczyszczone z poprzedniej zawartości. Za nie, niezależnie od ilości, przysługuje rabat 5%.

 

JAK WSTĘPNIE OCZYŚCIĆ OPAKOWANIA:

– słoiczki możesz po prostu przepłukać i przetrzeć;

– do buteleczki – wlać wrzątek, wcześniej wpuszczając do niej kropelkę płynu do mycia naczyń; wylej zawartość, gdy przestygnie, tak żeby się nie poparzyć (!);

– etykietę wystarczy zerwać, jeśli dysponujesz zmywaczem do lakieru do paznokci – świetnie zmywa klej; jeśli nie – po prostu usuń etykietę.

Wszystkie nasze produkty są zapakowanie w najwyższej jakości szklane pojemniczki, które sprowadzamy z Holandii.

Używamy tylko i wyłącznie ciemnofioletowego szkła. Jest ono gwarancją, że otrzymujecie produkt kompletny który na każdym etapie jest chroniony, od upraw bio, nierafinowanych i zimno tłoczonych olei, poprzez produkcję i autorskie metody ekstrakcji ziołowych esencji, aż do zapakowania i trafienia na Waszą półkę. Chcemy być pewni że żaden element, żaden składnik nam nie umknie, bez kompromisu, bez chodzenia na skróty. Dlatego przykładamy do opakowania tak wielką uwagę.

Długo szukaliśmy odpowiednich opakowań dla naszych produktów, kontaktując się z producentami w Polsce, Włoszech i Holandii. Szukając minimalizmu, jakości, wspólnych idei w naszym i ich działaniu. Po miesiącach żmudnych poszukiwań trafiliśmy na producentów opakowań z ciemnofioletowego szkła. Firma pracowała nad kolorem szkła przez 7 lat, w małej, manufakturze na Słowenii, produkując każdą butelkę ręcznie. Ostatecznie wprowadzając gotowy produkt w 1991 r.

Ciemnofioletowe szkło dostarcza niezrównanej ochrony dla zawartości. Jego tajemnica polega na długości światła, które przenika przez szkło (720 – 770 Bio herz) trwale aktywując i energetyzując strukturę molekularną i właściwości zdrowotne przetrzymywanej substancji.