O nas

JAN BARBA istnieje od 2015 roku, jest marką stworzoną przez dwoje entuzjastów Martę i Bartosza. JAN BARBA rozwija się w sposób organiczny. Wierzymy, że wiedza o tworzeniu kosmetyków i perfum, to wiedza o człowieku. O jego złożoności, miejscu w świecie, relacji z naturą, o zmysłowości i poszukiwaniu spełnienia.

Naszym celem jest projektowanie i wytwarzanie perfum oraz kosmetyków z najwyższej jakości składników, które będą wnosiły wartość, zarówno estetyczną, jak i praktyczną, do codzienności naszych Klientów.

Perfumy

Autorem perfum jest założyciel marki JAN BARBA – Bartosz Puzio, którego droga do zostania perfumiarzem zaczęła się od badania XIX i XX – wiecznych źródeł na temat substancji używanych w perfumiarstwie. Stąd w kompozycjach występują odwołania i inspiracja klasycznymi akordami: szyprowym, fużerowym, wodą kolońską, przetworzonymi przez wrażliwość twórcy.

Elementy kompozycji perfum są pochodzenia naturalnego, z upraw z wielu miejsc na świecie, między innymi: Francji, Maroka, Włoch, Indii, Tajlandii, Chin czy Wenezueli, w zależności od występowania danej rośliny.

Jeśli jest taka możliwość sięgamy po składniki pochodzące z roślin z certyfikowanych upraw organicznych.

Zdecydowaliśmy się na klasyczną oprawę naszych perfum. Flakony produkowane są we Francji, natomiast etykiety w Polsce, techniką druku typograficznego, na ponad 100 letniej maszynie.

Zarówno flakony 30 ml, jak i fiolki 8,5 ml, podlegają zwrotowi, są przez nas oczyszczane i wykorzystywane ponownie.

Poznaj nasze perfumy

Kosmetyki

Specjalizujemy się w kosmetykach na bazie ziołowych ekstraktów wodnych i olejowych, delikatnych i uniwersalnych. Wybieramy składniki pochodzenia naturalnego z naukowo udokumentowanym działaniem. Wybieramy oleje i masła pozyskiwane z surowców z certyfikowanych upraw organicznych. Tworzymy kosmetyki, które stanowią podstawę codziennej pielęgnacji.

Szklane opakowania po kosmetykach podlegają zwrotowi, przywracamy je do obiegu, więcej w zakładce: Zwrot opakowań.

Dowiedz się więcej o kosmetykach