TEDx Warsaw Women

W 2018 roku miałem przyjemność wystąpić jako jeden z mówców w ramach TEDx Warsaw Women. Wydarzenie odbyło się w Teatrze 6 Piętro w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Wystąpienie jest w języku angielskim. Tematem mojego wystąpienia było: „Why what we put on our skin is as important as what we eat”. Moją intencją byłoContinue reading „TEDx Warsaw Women”

Jan Barba w Pulsie Biznesu

Screenshot artykułu „Jan Barba, czyli surowość i minimalizm” na stronie pb.pl W 2017 roku mieliśmy przyjemność rozmawiać na łamach gazety Puls Biznesu. Było to dla nas ogromnie wydarzenie i ogromne wydarzenie dla firmy, która powstała 1.5 roku wcześniej a pierwsze produkty zaczęła sprzedawać rok przed powstaniem wywiadu. I choć od tego czasu zmieniło się naprawdęContinue reading „Jan Barba w Pulsie Biznesu”

Podcast „Naturalne Perfumy z Jan Barba” Do Trzech Razy Skóra Moniki Potaczek

Na początku 2021 roku miałem przyjemność rozmawiać z Moniką Potaczek, twórczynią serii podcastów Do Trzech Razy Skóra o perfumach, procesie tworzenia zapachu, inspiracjach. Wywiad wprowadza w świat perfumiarstwa, refleksji nad składnikami perfum, ocenie jakości perfum z punktu widzenia użytych składników. Są to również moje osobiste przemyślenia na temat inspiracji i podejścia do świata perfum. CzymContinue reading „Podcast „Naturalne Perfumy z Jan Barba” Do Trzech Razy Skóra Moniki Potaczek”

Drugi obieg szkła

Podczas ostatniego mycia butelek ze zwrotu opakowań, skupiliśmy się na tak zwanym „nie-naszym” szkle. Postanowiliśmy, że do pakowania składników pochodzenia roślinnego, z naszej nowej zakładki oleje i olejki, w pierwszej kolejności użyjemy szkła, które otrzymaliśmy od naszych Klientów. Podobnie, sięgniemy najpierw, po wszelkie nakrętki i pipety, które także udało się umyć. A gdy te sięContinue reading „Drugi obieg szkła”

Pachnąca pocztówka z RPA

Wraz z przenosinami na nowy serwis www, w naszej ofercie pojawiły się oleje i olejki eteryczne z Afryki. Nawiązaliśmy bezpośrednią współpracę z cudownymi ludźmi z RPA z firm Like Mountains, Thomac i Zukara którzy kultywują i destylują olejki eteryczne i tłoczą olej z rdzennie afrykańskich roślin. Co więcej wszystko z zachowaniem standardów upraw organicznych iContinue reading „Pachnąca pocztówka z RPA”